-
Vendor:Macelleria FalorniTruffle Salami – Salame al Tartufo Bianco
Falorni – Truffle Salami – Salame al Tartufo Bianco The Falorni…
Only 2 leftRegular price 19,95€Sale price 19,95€ Regular priceUnit price 57,00€ per kg -
Vendor:Macelleria FalorniSpicy Salami
Falorni – Spicy Salami – Salame Piccante with Chili The Falorni…
Only 3 leftRegular price 17,50€Sale price 17,50€ Regular priceUnit price 58,33€ per kg -
Vendor:Macelleria FalorniMountain Salami – Salame Montanaro
Falorni Mountain Salami – Salame Montanaro from Tuscany The Falorni…
Only 1 leftRegular price 15,95€Sale price 15,95€ Regular priceUnit price 53,17€ per kg -
Sold outVendor:Metzgerei Steiner SüdtirolBacon-filled sausages
South Tyrolean Mini Salami made from Kaminwurz and air-dried bacon
Regular price 5,50€Sale price 5,50€ Regular priceUnit price 42,31€ per kg -
Vendor:Metzgerei Steiner SüdtirolSalami
Steiner Salami – with beef. Steiner Salami…
12 in stockRegular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 28,91€ per kg -
Vendor:Macelleria FalorniWild Boar Salami – Salame con Cinghiale
Falorni Wild Boar Salami - Salame con Cinghiale The Falorni…
Only 1 leftRegular price 18,95€Sale price 18,95€ Regular priceUnit price 63,17€ per kg -
Vendor:Metzgerei Steiner SüdtirolSmoked Sausages
Südtiroler Kaminwurzen aus Rind und Schwein, kalt geräuchert
5 in stockRegular price 5,50€Sale price 5,50€ Regular priceUnit price 42,31€ per kg -
Vendor:Macelleria FalorniFennel Salami – Salame Finocchiona PGI
Falorni – Fennel Salami – Salame Finocchiona PGI The Falorni…
Only 4 leftRegular price 15,95€Sale price 15,95€ Regular priceUnit price 45,57€ per kg -
Sold outVendor:Metzgerei Steiner SüdtirolDeer Sausage
Steiner Hirschwurzen – A South Tyrolean Specialty The butcher shop…
Regular price 5,95€Sale price 5,95€ Regular priceUnit price 33,06€ per kg -
Vendor:Metzgerei Steiner SüdtirolChilli Salami 180g
Butchery Steiner Chili Salami - Fiery & Spicy from South Tyrol The...
10 in stockRegular price 5,50€Sale price 5,50€ Regular priceUnit price 30,56€ per kg -
Vendor:Metzgerei Steiner SüdtirolPine schnapps
Steiner Butcher Shop Zirbenwurzen – South Tyrolean Specialty The…
Only 4 leftRegular price 4,40€Sale price 4,40€ Regular priceUnit price 29,33€ per kg -
Vendor:Metzgerei Steiner SüdtirolVenison Salami 150g
Steiner Deer Salami – with South Tyrolean deer meat 150g The Steiner…
Only 3 leftRegular price From 5,50€Sale price From 5,50€ Regular priceUnit price 36,67€ per kg0,00€