-
Vendor:Kusmi TeaExpure Addict – 100g
Kusmi Tea – Expure Addict – 100g Tea Tin [ORGANIC] The Kusmi Tea…
7 in stockRegular price 17,90€Sale price 17,90€ Regular priceUnit price 179,00€ per kg -
Vendor:Manufaktur UCarrot Ginger Soup
My Zesty Carrot My Zesty Carrot is a creamy...
Only 1 leftRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 16,25€ per l -
Sold outVendor:OberhöllerWhole Milk Chocolate Apricot
Full milk chocolate, with strawberry
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 69,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasRosehip – finely sieved
Alpe Pragas – Rosehip Finely Puréed – Fruit Spread The Alpe…
21 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 26,57€ per kg -
Vendor:Alpe PragasOrganic Strawberry Fruit Spread
Discover Alpe Pragas Organic Strawberry Fruit Spread The Alpe…
8 in stockRegular price 7,30€Sale price 7,30€ Regular priceUnit price 33,18€ per kg -
Vendor:Alpe PragasOrganic Orange Fruit Spread
Italian, organic preserve, made from lemon and apple
11 in stockRegular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 34,09€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaTchai of the Tiger – 100g
French, organic black tea, with ginger and cardamom
5 in stockRegular price 16,20€Sale price 16,20€ Regular priceUnit price 162,00€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaLabel Imperial – Tea Tin
French, organic green tea, with vanilla and orange
Only 4 leftRegular price 17,90€Sale price 17,90€ Regular priceUnit price 179,00€ per kg -
Vendor:La Maison d'ArmorineCaramels in a wooden box
French, caramel candies, with salted butter
20 in stockRegular price 4,60€Sale price 4,60€ Regular priceUnit price 92,00€ per kg -
Vendor:MathezTruffes Fantaisie Cointreau – 500g
Mathez Truffles – Truffes Fantaisie Cointreau – Orange Metal Tin…
30 in stockRegular price 18,90€Sale price 18,90€ Regular priceUnit price 37,80€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelAfternoon Tea - Teabag
Afternoon Tea – Afternoon Tea by A.C.
8 in stockRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 225,33€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelGreen Rhubarb – Tea Bags
Green Rhubarb – Green Tea with Rhubarb – A.C.
10 in stockRegular price 15,90€Sale price 15,90€ Regular priceUnit price 212,00€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelWhite Temple Tea – Tea Caddy
White Temple Tea – The Original by A.C.
6 in stockRegular price 29,50€Sale price 29,50€ Regular priceUnit price 168,57€ per kg -
Vendor:D.BarberoTorronjotti 500g – Nougat with Torrone
Nougat with Torrone Pieces: Torronjotti by D.Barbero The…
6 in stockRegular price 29,50€Sale price 29,50€ Regular priceUnit price 59,00€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoGianduja Chocolate with Hazelnuts – 120g
Discover D.Barbero Gianduja chocolate with whole…
Regular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 74,17€ per kg -
Vendor:D.BarberoHazelnut nougat – 100g
Discover D.Barbero's hazelnut nougat The nougat with…
5 in stockRegular price 9,90€Sale price 9,90€ Regular priceUnit price 99,00€ per kg -
Vendor:Rue TraversetteChickpea Salad in a Jar
Chickpea Salad with Red Bell Pepper and Raspberry Vinegar – Rue…
5 in stockRegular price 4,25€Sale price 4,25€ Regular priceUnit price 19,32€ per kg -
Vendor:D.BarberoCaramellotto 500g – Nougat with Salted Caramel
Caramellotto by D.Barbero – Nougat Pralines with Salted Caramel The…
Only 3 leftRegular price 28,50€Sale price 28,50€ Regular priceUnit price 57,00€ per kg -
Sold outVendor:TastelangheHazelnut Chocolate
Tastelanghe Hazelnut Chocolate – crunchy delight from Piedmont...
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 62,73€ per kg -
Sold outVendor:TastelangheHazelnuts in Milk Chocolate
Delight from Piedmont: Tastelanghe Hazelnuts in Milk Chocolate…
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 62,73€ per kg -
Vendor:Plukt Nordic TeaSummer Evening Cold Tea – Organic Herbal Tea
Plükt Summer Evening Cold Tea – Enjoyment for Relaxed Moments The…
Only 3 leftRegular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 276,00€ per kg -
Sold outVendor:A.C. Perch's ThehandelAfternoon Blend – Tea caddy
Perch's Afternoon Blend Tea Tin - High-quality tea blend in...
Regular price 24,50€Sale price 24,50€ Regular priceUnit price 196,00€ per kg -
Sold outVendor:VinfabrikenSmalands Mulled Wine – Non-alcoholic punch
Vintner's mulled wine, with apple, Glögg
Regular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 10,60€ per l -
Sold outVendor:Goodvines alkoholfreier WeinMulled wine red – non-alcoholic
Discover the Goodvines Glühvine Red - alcohol-free - wintry...
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 9,20€ per l