-
Sold outVendor:Sawade BerlinMarzipan Loaf Pistachio – 125g
Sawade Marzipan Loaf Pistachio – coated with dark chocolate…
Regular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 71,20€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinOrange Marzipan Loaf – 125g
Sawade Marzipan Loaf Orange - coated in dark chocolate…
Regular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 71,20€ per kg -
Sold outVendor:Pfeffersack und SoehneMulled Wine Spice White – Refill
Pfeffersack & Soehne – White Mulled Wine Spice – 70g The Pfeffersack…
Regular price 10,80€Sale price 10,80€ Regular priceUnit price 154,29€ per kg -
Vendor:Pfeffersack und SoehneMulled Wine Spice Red – Refill
Mulled wine spice, with pepper
Only 4 leftRegular price 10,80€Sale price 10,80€ Regular priceUnit price 154,29€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate bunny - pink
Milk chocolate Easter bunny, in pink foil, 70 g
Regular price 7,30€Sale price 7,30€ Regular priceUnit price 104,29€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Easter Bunny - Champagne
Milk chocolate Easter bunny, 90g, handmade, champagne
Regular price 8,30€Sale price 8,30€ Regular priceUnit price 92,22€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenEaster Bunny Chocolate - green
Solid milk chocolate Easter bunny, in green foil, 90 g
Regular price 8,30€Sale price 8,30€ Regular priceUnit price 92,22€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenEaster Bunny Chocolate - chimney red
Full-milk chocolate Easter Bunny, 90 g, handmade, chimney red
Regular price 8,30€Sale price 8,30€ Regular priceUnit price 92,22€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Easter Bunny – Green 150g
Milk chocolate Easter bunny, in green foil, 150g
Regular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 83,33€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Easter Bunny – pink 150g
Milk chocolate Easter Bunny, in pink foil, 150g
Regular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 83,33€ per kg -
Up to 39% offSold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Heart Pink – 30g
Solid milk chocolate heart, in pink foil, 30 g, gift set
Regular price 2,00€Sale price 2,00€ Regular priceUnit price 66,67€ per kg3,30€ -
Up to 39% offSold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate heart pink – 30g
Fesey Chocolate Heart pink – made from milk chocolate The Fesey…
Regular price 2,00€Sale price 2,00€ Regular priceUnit price 66,67€ per kg3,30€ -
Up to 39% offSold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Heart Chimney Red – 30g
Solid milk chocolate heart, 30 g, handmade
Regular price 2,00€Sale price 2,00€ Regular priceUnit price 66,67€ per kg3,30€ -
Up to 39% offSold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenRed chocolate heart – 30g
Fesey – Red Chocolate Heart – made of whole milk chocolate The Fesey…
Regular price 2,00€Sale price 2,00€ Regular priceUnit price 66,67€ per kg3,30€ -
Sold outVendor:Sawade BerlinAdvocaat eggs – 5 pcs.
Sawade – Egg Liqueur Eggs with Dark Chocolate The Sawade…
Regular price 6,20€Sale price 6,20€ Regular priceUnit price 62,00€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinChocolate Eggs – Knickebein – 5 pcs
Sawade – Knickebein Chocolate Eggs – in dark chocolate Sawade…
Regular price 6,20€Sale price 6,20€ Regular priceUnit price 62,00€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinMarzipan Egg – 125g
Sawade – Marzipan Egg – Chocolate-coated The classic Sawade Marzipan…
Regular price 7,90€Sale price 7,90€ Regular priceUnit price 63,20€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinMarzipan Egg – 60g
Sawade – Marzipan Egg – chocolate-coated The Sawade Marzipan Egg 60g…
Regular price 4,80€Sale price 4,80€ Regular priceUnit price 80,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleThanks chocolate
Full milk chocolate, in grey
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa Claus chimney red - 125g
Fesey – Chocolate Santa – made from Whole Milk Chocolate The Fesey…
Regular price 12,95€Sale price 12,95€ Regular priceUnit price 103,60€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa orange - 125g
Fesey – Chocolate Santa – made from Whole Milk Chocolate The Fesey…
Regular price 12,95€Sale price 12,95€ Regular priceUnit price 103,60€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa champagne – 125g
Fesey – Chocolate Santa – Made from Whole Milk Chocolate The Fesey…
Regular price 12,95€Sale price 12,95€ Regular priceUnit price 103,60€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa Claus red – 70g
Chocolate Santa Claus made of whole milk chocolate The Fesey Choco…
Regular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 113,57€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa gold – 125g
Milk Chocolate Santa Gold - made from milk chocolate The Fesey...
Regular price 12,95€Sale price 12,95€ Regular priceUnit price 103,60€ per kg