-
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa Claus red – 125g
Chocolate Santa Claus – made of milk chocolate The Fesey Choco…
Regular price 12,95€Sale price 12,95€ Regular priceUnit price 103,60€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa Claus chimney red – 70g
Fesey – Chocolate Santa Claus made of whole milk chocolate in...
Regular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 107,14€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa Claus gold – 70g
Fesey – Chocolate Santa Gold – made from whole milk chocolate The…
Regular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 113,57€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa orange – 70g
Milk Chocolate Santa Claus, in colorful foil, 70 g, orange
Regular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 113,57€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa champagne – 70g
Fesey – Chocolate Santa Claus made of whole milk chocolate in...
Regular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 113,57€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Christmas Tree gold - 40g
Milk chocolate Christmas tree, in gold foil, 40 g
Regular price 5,25€Sale price 5,25€ Regular priceUnit price 131,25€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Christmas Tree Green – 40g
Fesey Chocolate Christmas Tree - Milk chocolate in green foil...
Regular price 5,25€Sale price 5,25€ Regular priceUnit price 131,25€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinChocolate Balls – Vanilla Caramel – 5 pcs.
Sawade Chocolate Truffles – with Vanilla Caramel Filling Sawade…
20 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 81,25€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Christmas tree moss green – 40g
Vollmilchschokolade-Tannenbaum, in buntem Stanniol, 40 g, moosgrün
Regular price 5,25€Sale price 5,25€ Regular priceUnit price 131,25€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinChocolate Truffles – Roasted Almond – 5 pcs.
Berlin Milk Chocolate Eggs with Croquant and Almonds, 5 pieces
30 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 81,25€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinChocolate Balls – Premium Marzipan – 5 pcs.
Berlin Chocolate Eggs, Dark Chocolate with Marzipan, 5 pieces
30 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 81,25€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinChocolate balls – Baked apple – 5 pcs.
Berlin milk chocolate eggs, with vanilla, 5 pieces
20 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 81,25€ per kg -
Vendor:La Praline GothenburgSalted Caramel Chocolate Truffles
La Praline Gothenburg – Chocolate Truffles Salted Caramel La Praline…
10 in stockRegular price 6,95€Sale price 6,95€ Regular priceUnit price 34,75€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenEaster bunny chocolate – orange
Fesey Milk Chocolate Easter Bunny – 90g The orange Fesey…
Regular price 8,30€Sale price 8,30€ Regular priceUnit price 92,22€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenEaster Bunny Chocolate - ice blue
Fesey – Easter Bunny made of Milk Chocolate – 90g The Fesey…
Regular price 8,30€Sale price 8,30€ Regular priceUnit price 92,22€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate bunny – ice blue
Fesey – Easter Bunny – Made from Milk Chocolate – 70g The Fesey...
Regular price 7,30€Sale price 7,30€ Regular priceUnit price 104,29€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenEaster Bunny Chocolate - pink
Fesey Milk Chocolate Easter Bunny – 90g The pink Fesey…
Regular price 8,30€Sale price 8,30€ Regular priceUnit price 92,22€ per kg -
Vendor:Königskind GenussmanufakturCherry Grapefruit Fruit Spread
from Königskind Manufactory Cherry Grapefruit…
9 in stockRegular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 39,20€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinChocolate eggs - lemon cream - 5 pcs
Berlin White Chocolate Lemon Eggs, 5 Pieces
Regular price 6,20€Sale price 6,20€ Regular priceUnit price 62,00€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinChocolate Eggs - Strawberry Cream - 5 Pcs
Berlin Milk Chocolate Eggs, with Strawberry, 5 pieces
Regular price 6,20€Sale price 6,20€ Regular priceUnit price 62,00€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinPremium Marzipan Crunch Eggs – 8 pcs.
Berlin Marzipan Confections, Dark Chocolate, with Marzipan, 8 Pieces
Regular price 9,90€Sale price 9,90€ Regular priceUnit price 99,00€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa Claus blue – 70g
Whole milk chocolate Santa Claus, in blue tinfoil, 70 g
Regular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 113,57€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa pink – 70g
Whole milk chocolate Santa Claus, in colorful foil, 70 g
Regular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 113,57€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa silver – 70g
Solid milk chocolate Santa Claus, in silver foil, 70 g
Regular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 113,57€ per kg