-
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa blue – 125g
Whole Milk Chocolate Santa Claus, in blue foil, 125 g
Regular price 11,90€Sale price 11,90€ Regular priceUnit price 95,20€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa pink – 125g
Solid milk chocolate Santa Claus in pink foil, 125 g
Regular price 12,95€Sale price 12,95€ Regular priceUnit price 103,60€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa silver – 125g
Solid milk chocolate Santa Claus, in silver foil, 125 g
Regular price 12,95€Sale price 12,95€ Regular priceUnit price 103,60€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Angel gold – 20g
Full-milk chocolate Santa Claus, in gold foil, 20 g
Regular price 2,95€Sale price 2,95€ Regular priceUnit price 147,50€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Santa red – 20g
Fesey – Chocolate Santa Head – made from milk chocolate The Fesey…
Regular price 2,95€Sale price 2,95€ Regular priceUnit price 147,50€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate man green – 20g
Solid milk chocolate Santa Claus, in green foil, 20 g
Regular price 2,95€Sale price 2,95€ Regular priceUnit price 147,50€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Christmas Tree Green – 125g
Solid milk chocolate Christmas tree, in green foil, 125 g
Regular price 13,95€Sale price 13,95€ Regular priceUnit price 111,60€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate Fir Tree Moss Green – 125g
Whole milk chocolate Christmas tree, in colorful foil, 125 g
Regular price 13,95€Sale price 13,95€ Regular priceUnit price 111,60€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate male icy blue - 20g
Full milk chocolate Santa Claus, in colorful tinfoil, 20g, male
Regular price 2,95€Sale price 2,95€ Regular priceUnit price 147,50€ per kg -
Sold outVendor:Hatzel LebkuchenDark Chocolate Glazed Nuremberg Elisen Gingerbread – 6 Pieces
with chocolate and almond, 6 pieces
Regular price 17,80€Sale price 17,80€ Regular priceUnit price 50,86€ per kg -
Sold outVendor:Hatzel LebkuchenElisen Gingerbread with Sugar Glaze – 6 pieces
with chocolate and almond, gift set
Regular price 17,80€Sale price 17,80€ Regular priceUnit price 50,86€ per kg -
Sold outVendor:Hatzel LebkuchenElisen Gingerbread Bites – assorted
Hatzel Elisen Gingerbread Confections – with two kinds of chocolate…
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 69,00€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinChristmas Pâté
Sawade – Christmas Pâté – in Cellophane The Sawade…
6 in stockRegular price 24,50€Sale price 24,50€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinCake - Pâté in gift box
Sawade Cake - Pâté in a beautiful gift box The Sawade Cake is...
Regular price 27,50€Sale price 27,50€ Regular priceUnit price 110,00€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinChocolate Balls – Nut Nougat – 5 pcs.
Sawade Chocolate Truffles – Nut Nougat in Dark Chocolate The Sawade…
20 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 81,25€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinMarzipan Loaf – 250g
Sawade Marzipan Loaf with the finest dark chocolate coating…
Regular price 13,40€Sale price 13,40€ Regular priceUnit price 53,60€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinChocolate Balls – Brittle – 5 pcs.
Berliner Schokoeier aus Vollmilch, mit Blätterkrokant und Krokant, 5
30 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 81,25€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinChocolate balls – Advocaat – 5 pcs.
Sawade Chocolate Truffles – Advocaat in Dark Chocolate The Sawade…
30 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 81,25€ per kg -
Vendor:Sawade BerlinGold Nuts – 5 pcs.
Berlin Gold Nuts, dark chocolate with nougat-hazelnut, 5 pieces
42 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 82,50€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinMistletoe Praline Box – 45g
Sawade – Mistletoe Praline Box - round The small
Regular price 9,80€Sale price 9,80€ Regular priceUnit price 217,78€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChocolate with Alpine Rose Honey
Milk chocolate, 50g
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Fesey SchokoladenfigurenChocolate man pink – 20g
Solid milk chocolate Santa Claus, in colorful foil, 20 g
Regular price 2,95€Sale price 2,95€ Regular priceUnit price 147,50€ per kg -
Vendor:Pfeffersack und SoehneMulled Wine Spice Red – 50g
Mulled wine spice, with pepper, in ceramic tin
Only 3 leftRegular price 14,80€Sale price 14,80€ Regular priceUnit price 211,43€ per kg -
Sold outVendor:Confiserie ImpingChristmas Chocolates – 200g
Confiserie Imping – Christmas Pralines Handmade…
Regular price 24,90€Sale price 24,90€ Regular priceUnit price 124,50€ per kg