-
Vendor:A.C. Perch's ThehandelDarjeeling – Tea in a Bag
Darjeeling – First Flush Tea Classics by A.C.
Only 4 leftRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 296,67€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelEarl Grey – Tea bags
Earl Grey – The Tea Classic by A.C.
10 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 296,67€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelSweet Apple & Lemon – Tea Bags
Sweet Apple & Lemon – Black Tea with Apple and Hibiscus – A.C.
9 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 118,67€ per kg -
Sold outVendor:A.C. Perch's ThehandelQueens Blend – Tea Caddy
Queens Blend - The Original by A.C.
Regular price 24,50€Sale price 24,50€ Regular priceUnit price 140,00€ per kg -
Sold outVendor:Plukt Nordic TeaLinden Leaves & Flowers – Organic Herbal Tea
Organic Herbal Tea, Organic Herbal Tea
Regular price 5,40€Sale price 5,40€ Regular priceUnit price 270,00€ per kg -
Vendor:Plukt Nordic TeaWeideröschen – Organic Herbal Tea
Weideröschen Tea - from Plukt from Latvia - [ORGANIC] The Plukt...
Only 1 leftRegular price 5,40€Sale price 5,40€ Regular priceUnit price 180,00€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinChocolate Box Ginster – 120g
Sawade Praline Box – Ginster alcohol-free The alcohol-free…
Regular price 17,50€Sale price 17,50€ Regular priceUnit price 145,83€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinPraline Box Ginster – 240g
Sawade Praline Box – Ginster alcohol-free The alcohol-free…
Regular price 28,50€Sale price 28,50€ Regular priceUnit price 118,75€ per kg -
Vendor:Südtiroler Kräuter RebellenEvening Glow – Refill
Herb Rebels – Supper – Herbal infusion in a refill bag The…
7 in stockRegular price 24,50€Sale price 24,50€ Regular priceUnit price 453,70€ per kg -
Up to 7% offSold outVendor:Venchi SchokoladeEaster Eggs Double Dark
Venchi – Double Dark Easter Eggs – 8 pieces in a bag In the Venchi…
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 72,63€ per kg7,40€ -
Up to 7% offSold outVendor:Venchi SchokoladePistachio Easter Eggs
Venchi – Pistachio Easter Eggs – 8 pieces in a bag In the Venchi…
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 72,63€ per kg7,40€ -
Sold outVendor:La Perla di TorinoWhite and Black Truffle – 300g
Italian, chocolate truffles
Regular price 24,50€Sale price 24,50€ Regular priceUnit price 81,67€ per kg -
Sold outVendor:La Perla di TorinoChocolate Christmas Tree – Pistachio
white chocolate, Christmas tree
Regular price 29,90€Sale price 29,90€ Regular priceUnit price 119,60€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinChristmas Candy Box "Angel" – 355g
Discover the large Sawade Christmas Bonbonnière -…
Regular price 48,00€Sale price 48,00€ Regular priceUnit price 135,21€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinChristmas Box of Chocolates – 230g
Discover the Sawade Christmas Praline Box "Drummer" from...
Regular price 27,50€Sale price 27,50€ Regular priceUnit price 119,57€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinNutcracker Chocolate Box – 115g
Discover the festive Sawade praline box "Nutcracker"...
Regular price 18,90€Sale price 18,90€ Regular priceUnit price 164,35€ per kg -
Sold outVendor:Kusmi TeaGlögg Winter Fruit Tea – Tea Bags
Kusmi Tea Glögg Organic Winter Fruit Tea in tea bags Kusmi Tea Glögg…
Regular price 11,80€Sale price 11,80€ Regular priceUnit price 196,67€ per kg -
Sold outVendor:GenerousSanta Speculoos – Speculoos with Chocolate – 120g
Generous Santa Speculoos – Speculoos coated in chocolate The…
Regular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoSoft Almond Nougat – 100g
Discover D.Barbero's Torrone Mandorle with almonds The Torrone…
Regular price 9,90€Sale price 9,90€ Regular priceUnit price 99,00€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoHazelnut Chocolate – 120g
Discover D.Barbero's hazelnut chocolate with whole...
Regular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 74,17€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoAlmond Nougat Bar – 50g
Torronfetta con Mandorla by D.Barbero – white nougat with almonds…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoNougat Slice with Hazelnuts – 50g
Discover the Torronfetta with Hazelnuts from D.Barbero The…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoPistachio Nougat Bar – 50g
Discover D.Barbero's Pistachio Torronetafel The…
Regular price 5,25€Sale price 5,25€ Regular priceUnit price 105,00€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoNocciolone - Gianduja Chocolate - 260g
Barbero Nocciolone the creamy Gianduja chocolate with whole…
Regular price 13,50€Sale price 13,50€ Regular priceUnit price 51,92€ per kg