-
Sold outVendor:VinfabrikenSmalands Glögg – Mulled Wine
Vinfabriken – Smalands Glögg from Sweden The Vinfabriken Smalands…
Regular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 11,93€ per l -
Sold outVendor:Königskind GenussmanufakturApple Punch - non-alcoholic
Königskind – Apple Punch – Non-alcoholic Delight The Königskind…
Regular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 10,00€ per l -
Vendor:Weingut MetzgerGlowing cattle rosé
Winemaker's mulled wine, rosé, from the Palatinate
7 in stockRegular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 6,90€ per l -
Vendor:Weingut MetzgerGlowing cattle white
Metzger Mulled Wine White – Palatinate Vintner's Mulled Wine Metzger…
11 in stockRegular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 6,90€ per l -
Sold outVendor:La Perla di TorinoTartufo Peach Amaretto
Chocolate, with almond, 200 g
Regular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Vendor:Lebkuchen GandlGingerbread Large Wolfganger
Signature Classics: Great Wolfganger How does…
11 in stockRegular price 5,70€Sale price 5,70€ Regular priceUnit price 47,50€ per kg -
Vendor:Lebkuchen GandlOrange Gingerbread
Citrus-fresh & handcrafted: Orange Lebkuchen What does it taste like…
11 in stockRegular price 3,50€Sale price 3,50€ Regular priceUnit price 58,33€ per kg -
Vendor:Lebkuchen GandlFruit gingerbread
Fruity-spicy & tempting: Fruit Lebkuchen How does it taste...
12 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 38,24€ per kg -
Vendor:Lebkuchen GandlThree Kinds of Gingerbread
Varied & classic: Gingerbread Trio What's in...
6 in stockRegular price 6,95€Sale price 6,95€ Regular priceUnit price 38,61€ per kg -
Vendor:Lebkuchen GandlGingerbread Mix
Lebkuchen, from Austria, 200 g
10 in stockRegular price 9,75€Sale price 9,75€ Regular priceUnit price 48,75€ per kg -
Vendor:Lebkuchen GandlMarzipan gingerbread
Finely almondy & handcrafted: Marzipan Gingerbread How does the…
12 in stockRegular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 44,75€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoDark Chocolate with Hazelnuts – 120g
Discover D.Barbero's dark chocolate with hazelnuts, featuring…
Regular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 74,17€ per kg -
Sold outVendor:D.BarberoClassic Panettone – 750g
Barbero Panettone Classico - the Italian Christmas classic...
Regular price 23,95€Sale price 23,95€ Regular priceUnit price 31,93€ per kg -
Sold outVendor:TastelangheDark chocolate with whole hazelnuts
Dark chocolate, gift set, 110 g
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 62,73€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelGreen Quince – Tea Bags
Perchs Green Quince Tea Bags – Green tea with a delicate quince note…
6 in stockRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 338,00€ per kg -
Sold outVendor:La Perla di TorinoWhite Chocolate – Pistachio and Raspberry
La Perla di Torino White Chocolate Pistachio and Raspberry – creamy…
Regular price 5,25€Sale price 5,25€ Regular priceUnit price 87,50€ per kg -
Sold outVendor:Sawade Berlinmixed chocolate eggs alcohol-free – 8 pcs.
Chocolate, gift set, with pistachio, 20 g
Regular price 10,50€Sale price 10,50€ Regular priceUnit price 65,63€ per kg -
Sold outVendor:Mandrile MelisCuneesi Mix – 6 pcs
Piedmontese Pralines Pistachio, Caramel and Torroncino, 6 pieces
Regular price 6,80€Sale price 6,80€ Regular priceUnit price 68,00€ per kg -
Sold outVendor:Berger ConfiserieWhole Milk Strawberry Tiramisu
Whole milk chocolate, with nuts, from Austria
Regular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 86,67€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieDark Chocolate Raspberry Quark
Dark chocolate, with nuts
11 in stockRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 78,00€ per kg -
Sold outVendor:Francis MiotOrange Marmalade with Whisky
Orange jam, low sugar, from France, 340 g
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 20,29€ per kg -
Vendor:La Praline GothenburgChocolate Truffles Natural
La Praline Gothenburg – Natural Chocolate Truffles La Praline…
10 in stockRegular price 6,95€Sale price 6,95€ Regular priceUnit price 34,75€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatGrand Cru Chocolate as a Gift
Bonnat – Grand Cru Chocolate as a Gift The Bonnat Grand Cru…
46 in stockRegular price 33,40€Sale price 33,40€ Regular priceUnit price 66,80€ per kg33,00€ -
Vendor:Chocolat Bonnatbest chocolate gift
Chocolat Bonnat – Best Chocolate Gift The best chocolate…
Only 2 leftRegular price 45,30€Sale price 45,30€ Regular priceUnit price 90,60€ per kg