-
Vendor:L'ÉpicurienFig Jam
French, Jam, with Lemon and Fig, 210g
16 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 30,95€ per kg -
Vendor:Südtiroler Kräuter RebellenEvening Glow – Herbal Infusion
Dinner – herbal infusion from the Kräuter Rebellen from South Tyrol…
19 in stockRegular price 8,80€Sale price 8,80€ Regular priceUnit price 488,89€ per kg -
Vendor:Königskind GenussmanufakturRed Vineyard Peach Fruit Spread
by Königskind The Red Vineyard Peach Fruit Spread by...
9 in stockRegular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 39,20€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaEarl Grey Tea – 100g
French, organic black tea, with bergamot
6 in stockRegular price 15,20€Sale price 15,20€ Regular priceUnit price 152,00€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaBouquets of Flowers – Tea Caddy
French, organic tea, with bergamot and lemon
Only 4 leftRegular price 15,90€Sale price 15,90€ Regular priceUnit price 159,00€ per kg -
Vendor:Alain MilliatOrange Blonde - Jam
French, Marmalade, with Orange, 300 g
30 in stockRegular price 7,90€Sale price 7,90€ Regular priceUnit price 26,33€ per kg -
Vendor:Marlona's ClassicChocolate Almond Praline
Marlonas Classic – Chocolate Almond Praline The Marlonas Classic…
9 in stockRegular price 4,95€Sale price 4,95€ Regular priceUnit price 61,88€ per kg -
Sold outVendor:Mandrile MelisCuneesi Nougat – 100g
Italian, Cuneesi, with chocolate and coffee, 100 g, in pink
Regular price 5,70€Sale price 5,70€ Regular priceUnit price 57,00€ per kg -
Sold outVendor:Mandrile MelisCuneesi with Rum – 100g
Cuneesi al Rhum from Mandrile Melis – 5 pieces in a bag The Cuneesi…
Regular price 5,70€Sale price 5,70€ Regular priceUnit price 57,00€ per kg -
Up to 5% offSold outVendor:Mandrile MelisGrappa Pralines – 100g
Grappa Pralines – Cuneesi alla Grappa by Mandrile Melis – 5 Pieces…
Regular price 5,40€Sale price 5,40€ Regular priceUnit price 54,00€ per kg5,70€ -
Vendor:Plukt Nordic TeaWhite Night – Organic Herbal Tea
White Night by Plukt – Herbal Tea from Latvia – [ORGANIC] The Plukt…
7 in stockRegular price 9,30€Sale price 9,30€ Regular priceUnit price 232,50€ per kg -
Vendor:ScyavuruSpeculoos spread
Scyavuru Speculoos Spread – Crema al Biscotto Speculoos The Crema…
22 in stockRegular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 34,50€ per kg -
Vendor:Plukt Nordic TeaNordic Green – Organic Herbal Tea
Nordic Green by Plukt – Herbal Tea from Latvia – [ORGANIC] The Plukt…
Only 4 leftRegular price 9,30€Sale price 9,30€ Regular priceUnit price 232,50€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelDarjeeling – teabags
Darjeeling – First Flush Tea Classics by A.C.
Only 3 leftRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 225,33€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelSweet Apple & Lemon – Tea Bags
Sweet Apple & Lemon – Black Tea with Apple and Hibiscus – A.C.
Only 2 leftRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 225,33€ per kg -
Vendor:Plukt Nordic TeaOregano Flowers – Organic Herbal Tea
Oregano Flower Tea - from Plukt in Latvia - [ORGANIC] The Plukt...
Only 1 leftRegular price 5,40€Sale price 5,40€ Regular priceUnit price 154,29€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelGreen Mandarin – Tea in bags
Green Mandarin – Green and white tea with blueberries and coconut…
7 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 296,67€ per kg -
Vendor:Südtiroler Kräuter RebellenMountain Doctor - Refill
Italian, with elderflower, refill pack
6 in stockRegular price 24,50€Sale price 24,50€ Regular priceUnit price 453,70€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdlePurissima Maxima Bergmint – Sugar-free chocolate
Purissima Maxima Bergmint – 70% Chocolate, no added sugar The…
Regular price 5,30€Sale price 5,30€ Regular priceUnit price 106,00€ per kg -
Sold outVendor:La Perla di TorinoSalted Peanut Truffle
La Perla di Torino – Peanut Chocolate Truffles La Perla di Torino…
Regular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaTsarevna Christmas Tea – Teabags
Kusmi Tea – Tsarevna Christmas Tea in Tea Bags Kusmi Tea…
Only 1 leftRegular price 11,80€Sale price 11,80€ Regular priceUnit price 295,00€ per kg -
Vendor:D.BarberoPistacchiotti 500g – Pistachio Nougat
Creamy Pistachio Nougat: Pistacchiotti by D.Barbero The…
11 in stockRegular price 34,50€Sale price 34,50€ Regular priceUnit price 69,00€ per kg -
Vendor:D.BarberoPistacchiotti 100g – Pistachio Nougat
Creamy Pistachio Nougat: Pistacchiotti by D.Barbero The...
30 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 89,00€ per kg -
Vendor:D.BarberoTorronjotti 100g – Nougat with Torrone
Discover creamy nougat with torrone pieces: Torronjotti from…
8 in stockRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 78,00€ per kg