-
Sold outVendor:D.BarberoPistachio Nougat – 100g
Discover D.Barbero's Pistachio Torrone The Torrone with…
Regular price 9,90€Sale price 9,90€ Regular priceUnit price 99,00€ per kg -
Sold outVendor:TastelangheHazelnuts in white chocolate
Enjoy the delicious combination of crunchy hazelnuts and...
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 62,73€ per kg -
Sold outVendor:TastelangheHazelnuts in Dark Chocolate
Dark chocolate, hazelnuts
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 62,73€ per kg -
Sold outVendor:La Perla di TorinoTartufo Ambra
Discover the new La Perla di Torino Tartufo AMBRA Experience the…
Regular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Vendor:Plukt Nordic TeaNordic Morning Cold Tea – Organic Herbal Tea
Plükt Nordic Morning Cold Tea – for the perfect start to your day…
Only 3 leftRegular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 276,00€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelOrganic Breakfast – Tea Bags
Organic Breakfast – Assam Tea Classic by A.C.
Only 4 leftRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 225,33€ per kg -
Up to 3% offVendor:Dr. JaglasWinter Glow Red – non-alcoholic
Mulled wine & punch, red
22 in stockRegular price From 14,95€Sale price From 14,95€ Regular priceUnit price 19,93€ per l89,70€Offer 26% claimed
-
Sold outVendor:Berger ConfiserieDark Chocolate Whisky Orange filled
Full-fat milk chocolate, 70% cocoa, with nuts
Regular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 78,00€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieDark Chocolate with Orange
Dark chocolate, gift set, 70% cocoa, with nuts
11 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 73,33€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieOrganic Whole Milk Chocolate with Orange
Full-fat milk chocolate, gift set, with nuts, in orange
Only 1 leftRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 73,33€ per kg -
Vendor:Alpe PragasWinter Dream Fruit Spread
Alpe Pragas – Winter Dream Fruit Spread with 75% Fruit Content The…
39 in stockRegular price 8,70€Sale price 8,70€ Regular priceUnit price 25,97€ per kg -
Vendor:Alpe PragasChestnut Fruit Spread
Alpe Pragas – Chestnut Fruit Spread with 75% Fruit Content The…
10 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Alain MilliatViolet Fig – Extra Jam
Alain Milliat Violet Fig – Extra Fig Preserve – 300g The…
16 in stockRegular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 25,00€ per kg -
Vendor:Bone BroxOrganic Beef Bone Broth
Bone Brox Organic Beef Bone Broth: for modern enjoyment Bone Brox…
14 in stockRegular price 6,99€Sale price 6,99€ Regular priceUnit price 18,89€ per l -
Up to 5% offVendor:Belvoir Fruit FarmsWinter Punch – non-alcoholic
Punch with spices, served hot
11 in stockRegular price From 5,85€Sale price From 5,85€ Regular priceUnit price 7,80€ per l35,10€ -
Vendor:Berger ConfiserieDark Chocolate with Sour Cherry Pieces
Dark chocolate, vegan, 70% cocoa, with sour cherry and cherry
10 in stockRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 86,67€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieOrganic Dark Chocolate
Organic bitter chocolate, vegan, 70% cacao, with coffee
6 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 73,33€ per kg -
Vendor:Klippan YllefabrikWool Blanket Gotland – yellow
Klippan – Gotland Wool Blanket – yellow – Lamb's Wool Throw The…
Only 1 leftRegular price 86,50€Sale price 86,50€ Regular priceUnit price 86,50€ per item -
NewVendor:SummerdownUltimate Mint Collection
Geschenkbox mit vier Formen Minzschokolade aus Hampshire
7 in stockRegular price 13,80€Sale price 13,80€ Regular priceUnit price 81,18€ per kg -
NewVendor:SummerdownMint Thins
Dünne Zartbitter-Taler mit Pfefferminzöl von der eigenen Farm
Only 4 leftRegular price 13,80€Sale price 13,80€ Regular priceUnit price 92,00€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaAquaRosa – 100g
Kusmi Tea – AquaRosa – 100g Tea Tin Kusmi Tea AquaRosa is a…
6 in stockRegular price 15,90€Sale price 15,90€ Regular priceUnit price 159,00€ per kg -
Sold outVendor:Kusmi TeaTsarevna Christmas Tea Tin
Kusmi Tea – Tsarevna Christmas Tea Tin The Kusmi Tea Tsarevna…
Regular price 22,00€Sale price 22,00€ Regular priceUnit price 183,33€ per kg -
Vendor:Confiserie ImpingMarzipan Potatoes – 200g
Confiserie Imping – Marzipan Potatoes The marzipan potatoes from…
10 in stockRegular price 10,95€Sale price 10,95€ Regular priceUnit price 54,75€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaRooibos Almond Tea – 100g
Kusmi Tea – Rooibos Almond Tea – Tin Kusmi Tea Rooibos Almond…
Only 4 leftRegular price 14,90€Sale price 14,90€ Regular priceUnit price 149,00€ per kg