-
Sold outVendor:Muraglia OlivenölOlive Oil Ceramic Bottle Colorful Sardines
Muraglia Olive Oil Ceramic Bottle Colorful Sardines The extra virgin…
Regular price 48,00€Sale price 48,00€ Regular priceUnit price 96,00€ per l -
Vendor:Greenomic DelikatessenOlive Oil Black
Greenomic Olive Oil Black from Halkidiki Olives Greenomic…
Only 4 leftRegular price 13,50€Sale price 13,50€ Regular priceUnit price 54,00€ per l -
Vendor:Königskind GenussmanufakturWild Garlic Pesto
from Königskind Genussmanufaktur The Königskind Wild Garlic Pesto…
10 in stockRegular price 7,25€Sale price 7,25€ Regular priceUnit price 46,77€ per kg -
Vendor:Maison Ederkigreen olives with Piment d'Espelette
from Maison Ederki Green Olives seasoned with Piment d'Espelette…
22 in stockRegular price 4,10€Sale price 4,10€ Regular priceUnit price 31,54€ per kg -
Sold outVendor:Maison Ederkigreen olives with anchovies
filled – from Maison Ederki Green Olives filled with Anchovies...
Regular price 4,10€Sale price 4,10€ Regular priceUnit price 31,54€ per kg -
Vendor:Ultner BrotSpelt Breadsticks with Sesame
from Ultner from South Tyrol The crispy spelt grissini with sesame…
22 in stockRegular price 4,95€Sale price 4,95€ Regular priceUnit price 24,75€ per kg -
Vendor:Ultner BrotMini Spelt Pizza Breadsticks
Ultner Mini Grissini Spelt Cheese – a crispy snack with character…
11 in stockRegular price 3,70€Sale price 3,70€ Regular priceUnit price 24,67€ per kg -
Sold outVendor:Eggerhof SüdtirolAsparagus Fettuccine
The ultimate temptation: Eggerhof Asparagus Ribbon Noodles Eggerhof…
Regular price 4,30€Sale price 4,30€ Regular priceUnit price 13,87€ per kg -
Vendor:Olio CiccolellaFaresse – Ogliarola Barese Olive Oil
Ogliarola Barese Olive Oil from Olio Ciccolella Ciccolella Faresse:…
Only 3 leftRegular price From 19,50€Sale price From 19,50€ Regular priceUnit price 39,00€ per l0,00€ -
Vendor:Olio CiccolellaFUARA Organic Olive Oil
Organic extra virgin olive oil, from Italy
7 in stockRegular price 25,50€Sale price 25,50€ Regular priceUnit price 51,00€ per l -
Vendor:Lang WeinessigBalsamic Walnut Oil Set – 2 x 50ml
Gift set, from Southern Palatinate, 50 ml
12 in stockRegular price 8,80€Sale price 8,80€ Regular priceUnit price 88,00€ per l -
Vendor:Erich StekovicsPickles
Preserves from Burgenland
16 in stockRegular price 13,90€Sale price 13,90€ Regular priceUnit price 23,17€ per kg -
Vendor:Frantoi CutreraPrimo Double - Organic Olive Oil
Sicilian Tonda Iblea single varietal — Organic, Monti Iblei DOP
Only 3 leftRegular price 23,95€Sale price 23,95€ Regular priceUnit price 47,90€ per l -
organicUp to 18% offSold outVendor:Weingut Karl MayBlood Brother Rosé – 2024
Dry organic rosé from Rheinhessen with Pinot Noir and Merlot
Regular price From 9,90€Sale price From 9,90€ Regular priceUnit price 13,20€ per l11,50€ -
Vendor:Rue TraversetteCream of Tomato Soup
with fine herbs – from Rue Traversette in France The...
17 in stockRegular price 4,80€Sale price 4,80€ Regular priceUnit price 53,33€ per kg -
Vendor:Arnaudblack olives – pitted
French, Olives, Pitted
7 in stockRegular price 7,90€Sale price 7,90€ Regular priceUnit price 60,77€ per kg -
Vendor:BartoliniExtra virgin olive oil – 500ml
Italian extra virgin olive oil, from Leccino olives, 500 ml
6 in stockRegular price 18,50€Sale price 18,50€ Regular priceUnit price 37,00€ per l -
Vendor:L'Atelier du SelWild Garlic Salt from Guérande
L'Atelier du Sel The wild garlic salt from l'Atelier du Sel is a…
12 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 43,33€ per kg -
Vendor:Ultner BrotSpelt Breadsticks with Schüttelbrot
Organic Spelt Grissini with South Tyrolean Schüttelbrot and Regiokorn
11 in stockRegular price 4,95€Sale price 4,95€ Regular priceUnit price 24,75€ per kg -
Sold outVendor:Rue TraversetteLentil Salad in a Jar
Lentil Salad with Carrots in a Jar
Regular price 4,25€Sale price 4,25€ Regular priceUnit price 19,32€ per kg -
Vendor:Ultner BrotMini Spelt Cheese Breadsticks
Ultner Mini Grissini Spelt Cheese – a crispy snack with character…
12 in stockRegular price 3,70€Sale price 3,70€ Regular priceUnit price 24,67€ per kg -
Sold outVendor:Nobleza del SurOlive Oil Gift Set 4 x 100ml
Four premium olive oils from Jaén — Tasting and gift set
Regular price 25,50€Sale price 25,50€ Regular priceUnit price 63,75€ per l -
Vendor:Olio CiccolellaCru di Puglia Olive Oil IGP
Olio Ciccolella Cru di Puglia – PGI Olive Oil from Apulia The Olio…
8 in stockRegular price 24,50€Sale price 24,50€ Regular priceUnit price 49,00€ per l -
Vendor:Erich StekovicsChili Varieties
Erich Stekovics – Chili Varieties – 200ml Stekovics Chili…
34 in stockRegular price 8,40€Sale price 8,40€ Regular priceUnit price 42,00€ per l