-
Vendor:Klippan YllefabrikWool blanket Chevron – ruby red
Lamb's Wool Blanket, with Summer Design, Sweden
Only 1 leftRegular price 78,90€Sale price 78,90€ Regular priceUnit price 78,90€ per item -
Vendor:Klippan YllefabrikWool Blanket Velvet – grey
Klippan – Velvet Wool Blanket – grey – Lambswool Throw The…
Only 2 leftRegular price 78,90€Sale price 78,90€ Regular priceUnit price 78,90€ per item -
Vendor:Klippan YllefabrikWool Blanket Gotland Stripe – black
Wool blanket, with summer design, 130×200 cm, made of lamb's wool
Only 2 leftRegular price 86,50€Sale price 86,50€ Regular priceUnit price 86,50€ per item -
Vendor:Klippan YllefabrikPillowcase Chevron – grey
Wool cushion cover, 45x45 cm
Only 2 leftRegular price 33,00€Sale price 33,00€ Regular priceUnit price 33,00€ per item -
Vendor:Klippan YllefabrikWool blanket Stella – smokey blue
Lambswool blanket, with summer motif, 130x200 cm, from Sweden
Only 2 leftRegular price 78,90€Sale price 78,90€ Regular priceUnit price 78,90€ per item -
Vendor:Klippan YllefabrikWool blanket Harald – dusty blue
Klippan Wool Blanket Harald – dusty blue – Lambswool Throw The…
Only 1 leftRegular price 78,90€Sale price 78,90€ Regular priceUnit price 78,90€ per item -
NewVendor:SummerdownExtra Dark Peppermint Fondants
Minzpralinen in Stanniol, 100-g-Beutel mit Schleife
9 in stockRegular price 7,40€Sale price 7,40€ Regular priceUnit price 74,00€ per kg -
NewVendor:A.C. Perch's ThehandelWhite Temple Tea – Teedose 100 g
Loser Weißtee mit kandierter Frucht, 100-g-Dose im Geschenkkarton
6 in stockRegular price 20,50€Sale price 20,50€ Regular priceUnit price 205,00€ per kg -
NewVendor:SummerdownPuremint Chocolate Creams
Englische After Dinner Mints mit kühlem Fondantkern
7 in stockRegular price 13,80€Sale price 13,80€ Regular priceUnit price 69,00€ per kg -
NewVendor:A.C. Perch's ThehandelIconics White Temple Tea – Tea Caddy
Loose white tea with candied fruit, 80g Copenhagen-themed tin
Only 4 leftRegular price 19,95€Sale price 19,95€ Regular priceUnit price 249,38€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatCouverture 60% – 1kg
Bonnat Chocolate – Couverture 60% – Dark Chocolate Drops From…
5 in stockRegular price 28,50€Sale price 28,50€ Regular priceUnit price 57,00€ per kg -
Sold outVendor:Chocolat BonnatCouverture 60% – 3kg
French, dark chocolate, with cocoa, 60% cocoa
Regular price 118,00€Sale price 118,00€ Regular priceUnit price 39,33€ per kg -
Up to 5% offSold outVendor:VinfabrikenGlögg Tasting Package – Swedish Mulled Wine
Mulled Wine & Punch, with Orange and Vanilla
Regular price 51,00€Sale price 51,00€ Regular priceUnit price 11,33€ per l53,70€ -
Vendor:D.BarberoGianduiotti 500g – Hazelnut Nougat
Italian, dark chocolate, with hazelnut and vanilla
13 in stockRegular price 28,50€Sale price 28,50€ Regular priceUnit price 57,00€ per kg -
Sold outVendor:Hatzel LebkuchenElisen Gingerbread mixed – 3 pieces
Hatzel – Assorted Elisen Lebkuchen – 3 pieces in a gift bag…
Regular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 50,86€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChristmas Chocolate Orange Marzipan
Christmas Chocolate with Marzipan and Orange The Tyrolean Noble Oh Du…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Vendor:Tiroler EdlePurissima Maxima – Chocolate with no added sugar
Purissima Maxima – 70% Chocolate with No Added Sugar The Tyrolean…
45 in stockRegular price 5,30€Sale price 5,30€ Regular priceUnit price 106,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChocolate with Caramel
Tyrolean Edle – Milk Chocolate with Caramel Filling The Tyrolean…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChocolate with chestnuts
Tiroler Edle – Milk Chocolate with Chestnuts – 50g The Tiroler Edle…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChocolate with walnuts
Tyrolean Edle – Milk Chocolate with Tyrolean Walnuts The Tyrolean…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChristmas Chocolate Baked Apple
White chocolate with caramel
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Confiserie ImpingTruffle Stars – 100g
Confiserie Imping – Truffle Stars The handcrafted…
Regular price 9,25€Sale price 9,25€ Regular priceUnit price 92,50€ per kg -
Sold outVendor:Confiserie ImpingCinnamon Stars – 150g
Pastry, with vanilla and almond
Regular price 10,95€Sale price 10,95€ Regular priceUnit price 73,00€ per kg -
Vendor:Confiserie ImpingTruffle Gourmet Mix – 100g
Confiserie Imping - finest gourmet truffle mixture for connoisseurs…
9 in stockRegular price 9,95€Sale price 9,95€ Regular priceUnit price 99,50€ per kg