-
Sold outVendor:Tiroler EdleChocolate with raspberries
Tyrolean Edle – Dark Chocolate Filled with Tyrolean Raspberries The…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChocolate Happy Birthday
from Tiroler Edle The Tiroler Edle Everything Good chocolate is a...
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChocolate with Apricot
Dark Chocolate, 39% Cocoa
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Up to 31% offSold outVendor:Tiroler EdleChocolate with nougat
Tiroler Edle – Chocolate filled with nougat Tiroler Edle…
Regular price 3,40€Sale price 3,40€ Regular priceUnit price 68,00€ per kg4,90€ -
Sold outVendor:BlanxartPeru 77% [ORGANIC]
Dark chocolate, with caramel and raspberry, 77% cocoa
Regular price 4,95€Sale price 4,95€ Regular priceUnit price 66,00€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaLovely Morning Tea
Kusmi Tea – Lovely Morning Tea – Tin Kusmi Tea Lovely Morning…
5 in stockRegular price 17,90€Sale price 17,90€ Regular priceUnit price 179,00€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinMistletoe Chocolate Box – 230g
Sawade Praline Box – with Mistletoe Motif The festive…
Regular price 32,50€Sale price 32,50€ Regular priceUnit price 141,30€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinTruffle Praline Hearts
Sawade – Truffle Praline Hearts – Selection The Truffle Pralines…
Regular price 10,95€Sale price 10,95€ Regular priceUnit price 87,60€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinChocolate Eggs – Brittle – 5 pcs
Berliner Schokosterne aus Vollmilch, mit Blätterkrokant und Krokant
Regular price 6,20€Sale price 6,20€ Regular priceUnit price 62,00€ per kg -
Sold outVendor:BlanxartExtra Dark Guayaquil 95%
Dark chocolate, with cocoa, 95% cocoa
Regular price 4,95€Sale price 4,95€ Regular priceUnit price 66,00€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaGlögg Winter Fruit Tea Tin
Kusmi Tea – Glögg Organic Winter Fruit Tea Tin The Kusmi Tea Glögg...
12 in stockRegular price 21,00€Sale price 21,00€ Regular priceUnit price 233,33€ per kg -
Sold outVendor:BlanxartBrazil 76% [ORGANIC]
Blanxart Chocolate – Brazil 76% – Single Origin [ORGANIC] The…
Regular price 4,95€Sale price 4,95€ Regular priceUnit price 66,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChocolate with Whisky
Tiroler Edle – Chocolate with Single Malt Whisky – 50g The Tyrolean…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdleChristmas chocolate with mulled wine
from Tiroler Edle Tiroler Edle Oh Thou Noble Christmas Chocolate...
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 98,00€ per kg -
Sold outVendor:Hatzel LebkuchenElisen Gingerbread mixed - 6 pieces
with chocolate and almond, Elisen
Regular price 17,80€Sale price 17,80€ Regular priceUnit price 50,86€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaGreen Tea Rose - 100g
French, Organic Green Tea, with Rose
8 in stockRegular price 15,90€Sale price 15,90€ Regular priceUnit price 159,00€ per kg -
Vendor:Confiserie ImpingFine Marzipan Loaf – 100g
Sweet, with almond, 100 g
8 in stockRegular price 7,60€Sale price 7,60€ Regular priceUnit price 76,00€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaExpure Addict – Tea bags
French, organic green tea, in bags
12 in stockRegular price 9,90€Sale price 9,90€ Regular priceUnit price 247,50€ per kg -
Sold outVendor:OberhöllerHazelnut Chocolate
Milk chocolate, with hazelnut and strawberry
Regular price 6,90€Sale price 6,90€ Regular priceUnit price 69,00€ per kg -
Sold outVendor:BlanxartPeru 100% – no added sugar
Blanxart Chocolate – Peru 100% – Single Origin Blanxart…
Regular price 6,40€Sale price 6,40€ Regular priceUnit price 85,33€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdlePurissima Maxima Mountain Coffee – Chocolate with no added sugar
Dark chocolate, with cocoa and coffee, 70% cocoa
Regular price 5,30€Sale price 5,30€ Regular priceUnit price 106,00€ per kg -
Sold outVendor:Tiroler EdlePurissima Maxima Blood Orange – Chocolate with no added sugar
Purissima Maxima Blood Orange – 70% Chocolate with no added sugar The…
Regular price 5,30€Sale price 5,30€ Regular priceUnit price 106,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatDrinking chocolate 65%
Drinking chocolate, with chocolate, 250 g
7 in stockRegular price 18,00€Sale price 18,00€ Regular priceUnit price 72,00€ per kg -
Sold outVendor:Sawade BerlinMarzipan Loaf – 125g
Sawade Marzipan Loaf – coated in dark chocolate This…
Regular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 71,20€ per kg