-
Vendor:Chocolat BonnatDark Chocolate 100% Cocoa - No Added Sugar
Bonnat Chocolate - Noir 100% Cocoa - no added sugar The...
26 in stockRegular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 89,50€ per kg -
Vendor:Alain MilliatApricot Bergeron – Extra Jam
Alain Milliat – Apricot Bergeron Extra Jam – 300g The Apricot…
17 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 21,67€ per kg -
Vendor:Fink's DelikatessenApricot jam
Austrian, jam, made from apricot
52 in stockRegular price 9,60€Sale price 9,60€ Regular priceUnit price 45,28€ per l -
Vendor:Chocolat BonnatIvoire - White chocolate
Ivoire – White Chocolate – without vanillin Bonnat chocolate...
64 in stockRegular price 6,30€Sale price 6,30€ Regular priceUnit price 63,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasSenga Sengana – Strawberry Fruit Spread
Alpe Pragas Fruit Spread Limited Edition 01 from Senga Sengana…
54 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 40,45€ per kg -
Vendor:Alpe PragasPeach Lemongrass
Fruit spread with peach and lemon, from South Tyrol, vintage 1994
27 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:la belle-iloiseFish soup
La Belle Iloise – Breton Fish Soup – 400g La Belle Iloise…
24 in stockRegular price 6,00€Sale price 6,00€ Regular priceUnit price 15,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasWild Berry – finely sieved
Alpe Pragas – Forest Fruit Finely Puréed – Fruit Spread The Alpe…
12 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 26,57€ per kg -
Vendor:Erich StekovicsAutumn Raspberry Fruit Spread
Austrian, jam, made from raspberries
38 in stockRegular price 9,40€Sale price 9,40€ Regular priceUnit price 47,00€ per kg -
Vendor:GoufraisCocoa Confections – Gold Bag
Chocolate Truffles, with Cocoa, Gold Bag
74 in stockRegular price 6,40€Sale price 6,40€ Regular priceUnit price 42,67€ per kg -
Vendor:GoufraisCacao Confections – Round Box
Chocolate truffles, with cocoa, round box
12 in stockRegular price 19,50€Sale price 19,50€ Regular priceUnit price 39,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasApple Strudel Fruit Spread
Apple spread, from South Tyrol
31 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Alpe PragasQuince Fruit Spread
Alpe Pragas - Quince Fruit Spread with 75% Fruit Content The Alpe...
15 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Alpe PragasPear Lime Fruit Spread
Lime and Pear Fruit Spread, from South Tyrol
13 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Südtiroler Kräuter RebellenSouth Tyrolean Blossom Scent – Tea Bags
Herbal tea with blossoms in pyramid tea bags, from South Tyrol
34 in stockRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 600,00€ per kg -
Vendor:Feinkost FaberThai Curry with Poultry
Ready-to-eat Thai Curry with Chicken Breast and Vegetables, in a Jar
Only 1 leftRegular price 10,50€Sale price 10,50€ Regular priceUnit price 27,63€ per kg -
Vendor:La Maison d'ArmorineSalted Butter Caramels
La Maison d'Armorine Salted Butter Caramels
14 in stockRegular price 5,90€Sale price 5,90€ Regular priceUnit price 39,33€ per kg -
Vendor:Alpe PragasElderberry Plum Fruit Spread
Lemon and elderflower fruit spread, from South Tyrol
23 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Alpe PragasLemon Jam
Lemon fruit spread
5 in stockRegular price 3,90€Sale price 3,90€ Regular priceUnit price 35,45€ per kg -
Vendor:Alpe PragasSummerberries Fruit Spread
Elderflower & Strawberry Fruit Spread
28 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:L'ÉpicurienWild Strawberry Jam
French, preserve, with lemon and strawberry, 210 g
9 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 31,43€ per kg -
Vendor:Alain MilliatStrawberry Extra Jam
Alain Milliat – Strawberry Extra Jam The Strawberry Extra Jam…
23 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 28,26€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatDark Chocolate Orange
Bonnat Dark Chocolate with Orange – intense pleasure with…
26 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 89,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasStrawberry Lime Fruit Spread
Alpe Pragas – Strawberry & Lime – Fruit Spread The Alpe Pragas…
24 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg