-
Sold outVendor:La Perla di TorinoBlack Truffle
La Perla di Torino 30 Years - Dark Chocolate Truffles La Perla di...
Regular price 12,30€Sale price 12,30€ Regular priceUnit price 61,50€ per kg -
Sold outVendor:La Perla di TorinoPistachio and Raspberry Tartufo
La Perla di Torino Chocolate Truffle La Perla di Torino Truffle...
Regular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Sold outVendor:Chocolat BonnatWhite Chocolate with Matcha
Bonnat White Chocolate with Matcha – Creaminess Meets Green…
Regular price 8,80€Sale price 8,80€ Regular priceUnit price 88,00€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieOrganic Milk Chocolate Cat Tongues filled with Nougat
Milk chocolate, with nuts
Only 1 leftRegular price 8,20€Sale price 8,20€ Regular priceUnit price 74,55€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatAlmond Praline Milk 55%
Whole milk chocolate, 55% cocoa, with almond, bean-to-bar
18 in stockRegular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 79,50€ per kg -
Vendor:Alpe PragasApricot Rosehip Fruit Spread
Apricot and lemon fruit spread, 75% fruit content
48 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg0,00€ -
NewVendor:Alpe PragasWild Blueberry Pine Fruit Spread
Herb-fruchtige Beerenkonfitüre mit würziger Zirbe, fein zu Bergkäse
25 in stockRegular price 9,30€Sale price 9,30€ Regular priceUnit price 42,27€ per kg -
Vendor:Manufaktur UGoulash soup
My favorite goulash soup – the good canned soup My favorite…
11 in stockRegular price 6,95€Sale price 6,95€ Regular priceUnit price 17,38€ per l -
Vendor:GoufraisCocoa Confectionery – Flow Pack Box
Goufrais Cocoa Confectionery – Flow Pack Box – 60 Pieces The large...
6 in stockRegular price 27,00€Sale price 27,00€ Regular priceUnit price 60,00€ per kg -
Vendor:Alain MilliatCherry Extra Jam
Alain Milliat – Cherry Extra Jam Cherry Extra Jam…
18 in stockRegular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 32,61€ per kg -
Sold outVendor:Mandrile MelisCuneesi Cremino Milk – 100g
Italian, Cuneesi, with Hazelnut and Chocolate, 100g
Regular price 5,70€Sale price 5,70€ Regular priceUnit price 57,00€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelGreen Lemon & Ginger – Tea Bags
Green Lemon & Ginger – green tea with lemon and ginger – A.C.
Only 2 leftRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 225,33€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelCool Herbal – Tea bags
Cool Herbal Herbal Tea – A.C.
7 in stockRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 225,33€ per kg -
Sold outVendor:La Perla di TorinoLimoncello and Meringue Truffle
La Perla di Torino Chocolate Truffle La Perla di Torino Truffle...
Regular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Vendor:ScyavuruTangerine Marmalade – Tangerine Jam
Lemon Jam, from Sicily
6 in stockRegular price 6,70€Sale price 6,70€ Regular priceUnit price 26,80€ per kg -
Vendor:Alain MilliatBlueberry Extra Jam
Extra Blueberry Jam, 60% Fruit
17 in stockRegular price 7,90€Sale price 7,90€ Regular priceUnit price 26,33€ per kg -
Vendor:Königskind GenussmanufakturTipsy Plum Fruit Spread
Königskind – Tipsy Plum Fruit Spread – 125g The…
Only 1 leftRegular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 39,20€ per kg -
Vendor:Manufaktur UCream of Porcini Mushroom Soup
the good canned soup The cream of porcini mushroom soup is a...
7 in stockRegular price 6,95€Sale price 6,95€ Regular priceUnit price 17,38€ per l -
Vendor:Manufaktur UTomato soup with basil dumplings
My favorite tomato soup – the good canned soup My favorite…
25 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 16,25€ per l -
Vendor:Manufaktur UWild Mushroom Cream Soup with Venison Dumplings
Cream soup, wild mushroom cream soup
13 in stockRegular price 6,95€Sale price 6,95€ Regular priceUnit price 17,38€ per l -
Vendor:Kusmi TeaGreen Tea Nana Mint – 100g
Kusmi Tea - Green Tea Nana Mint - Tin Kusmi Tea Green Tea Nana…
Only 3 leftRegular price 15,20€Sale price 15,20€ Regular priceUnit price 152,00€ per kg -
Vendor:MathezTruffle Fantasy Caramel – 250g
Mathez Truffles – Fantasy Truffles Caramel – Red Ballotin The…
18 in stockRegular price 9,40€Sale price 9,40€ Regular priceUnit price 37,60€ per kg -
Vendor:Südtiroler Kräuter RebellenPure Mountain Air – Tea Bags
Kräuter Rebellen – Pure Mountain Air – in a Pyramid Tea Bag The…
63 in stockRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 600,00€ per kg -
Vendor:Südtiroler Kräuter RebellenFemale Athlete – Herbal Infusion
from the South Tyrolean Herb Rebels The athlete from the…
15 in stockRegular price 8,80€Sale price 8,80€ Regular priceUnit price 488,89€ per kg