-
Sold outVendor:Königskind GenussmanufakturApple Strudel Fruit Spread
from Königskind The Königskind Apple Strudel Fruit Spread with…
Regular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 39,20€ per kg -
Vendor:Königskind GenussmanufakturBlackberry Peach Fruit Spread
by Königskind The Königskind Blackberry Peach Fruit Spread…
Only 2 leftRegular price 4,90€Sale price 4,90€ Regular priceUnit price 39,20€ per kg -
Vendor:Alpe PragasOrganic Raspberry Fruit Spread
Discover Alpe Pragas Organic Raspberry Fruit Spread The Alpe…
10 in stockRegular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 34,09€ per kg -
Vendor:Plukt Nordic TeaBlossom – Organic Herbal Tea
Blossom by Plukt – Herbal Tea from Latvia – [ORGANIC] The Plukt…
7 in stockRegular price 9,30€Sale price 9,30€ Regular priceUnit price 232,50€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelEarl Grey – Tea bags
Earl Grey – The Tea Classic by A.C.
6 in stockRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 225,33€ per kg -
Vendor:Fink's DelikatessenCherry Jam
Finks Delicatessen – Cherry Jam from Styrian Heart Cherries…
21 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 41,40€ per kg -
Vendor:La Perla di TorinoWhite Truffle
Italian, chocolate truffle, with hazelnut, Bianco
7 in stockRegular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Sold outVendor:La Perla di TorinoTartufo Dolce Gift
12 chocolate truffles from La Perla di Torino La Perla di Torino…
Regular price 15,50€Sale price 15,50€ Regular priceUnit price 91,18€ per kg -
Vendor:La Perla di TorinoTriple Chocolate Truffle
White, dark, and milk chocolate, nut truffles, 200g
5 in stockRegular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Sold outVendor:Alpe PragasOrganic Sour Cherry Fruit Spread
Experience the Alpe Pragas Organic Sour Cherry Fruit Spread The Alpe…
Regular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 34,09€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieOrganic Whole Milk Cat's Tongues
Whole milk chocolate, with coffee
Only 2 leftRegular price 8,20€Sale price 8,20€ Regular priceUnit price 74,55€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieOrganic Whole Milk Chocolate – Thank you
Whole milk chocolate, gift set, with nut
11 in stockRegular price 5,80€Sale price 5,80€ Regular priceUnit price 82,86€ per kg -
Vendor:Alpe PragasFig Fruit Spread
Alpe Pragas – Fig Fruit Spread with 75% Fruit Content The Alpe…
14 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Bauer Brodo TrentinoBouillon Cubes with Porcini Mushrooms
Mushroom Cream Soup from an artisan manufacturer, in a jar
23 in stockRegular price 5,79€Sale price 5,79€ Regular priceUnit price 96,50€ per kg -
Vendor:Alpe PragasElderberry Jelly with Elderflower Flavor
Elderflower and Lime Fruit Spread
12 in stockRegular price 3,90€Sale price 3,90€ Regular priceUnit price 35,45€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieOrganic Whole Milk Caramel Pieces
Organic Whole Milk Chocolate, 37% Cocoa, with Caramel
Only 4 leftRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 86,67€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaAnastasia - Tea Tin
Kusmi Tea - Anastasia - Tea Tin 100g Kusmi Tea Anastasia is a...
7 in stockRegular price 15,90€Sale price 15,90€ Regular priceUnit price 159,00€ per kg -
Vendor:Manufaktur UPea soup
My pea soup - the good canned soup My most delicious pea soup...
18 in stockRegular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 16,25€ per l -
Vendor:Südtiroler Kräuter RebellenMountain Doctor – Herbal Infusion
by the Herb Rebels from South Tyrol The Mountain Medic from the...
31 in stockRegular price 8,80€Sale price 8,80€ Regular priceUnit price 488,89€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaGreen Tea Ginger Lemon – 100g
Kusmi Tea - Green Tea Ginger Lemon - 100g Tin Kusmi Tea Green...
7 in stockRegular price 14,90€Sale price 14,90€ Regular priceUnit price 149,00€ per kg -
Sold outVendor:Alpe PragasOrganic Blueberry Fruit Spread
Discover Alpe Pragas Organic Blueberry Fruit Spread The…
Regular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 34,09€ per kg -
Vendor:Alpe PragasOrganic Forest Fruit Spread
Alpe Pragas – Organic Wild Berry Fruit Spread with 65% Fruit Content…
15 in stockRegular price 7,50€Sale price 7,50€ Regular priceUnit price 34,09€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaPrince Vladimir – 100g
Kusmi Tea – Prince Vladimir – 100g Tea Tin Kusmi Tea Prince…
6 in stockRegular price 15,90€Sale price 15,90€ Regular priceUnit price 159,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatCouverture 75% – 1kg
French, dark chocolate, with cocoa, 75% cocoa
Only 4 leftRegular price 29,95€Sale price 29,95€ Regular priceUnit price 59,90€ per kg