-
Vendor:Marlona's ClassicChocolate Almond Caramel
Marlonas Classic – Chocolate Almond Caramel The Marlonas Classic –…
5 in stockRegular price 4,95€Sale price 4,95€ Regular priceUnit price 61,88€ per kg -
Vendor:Conserverie Jean de LuzFish soup – Soupe de Poisson
Soupe de Poisson – Basque Fish Soup – by Jean de Luz The soup…
11 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 22,37€ per kg -
Vendor:Plukt Nordic TeaNordic Black – Organic Herbal Tea
Nordic Black by Plukt – Herbal Tea from Latvia – [ORGANIC] The Plukt…
6 in stockRegular price 10,00€Sale price 10,00€ Regular priceUnit price 250,00€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelGreen Rooibos Sea Breeze – Teabags
Sea Breeze – Green Rooibos Tea with Sea Buckthorn
5 in stockRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 225,33€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelCool Herbal – Tea in Bags
Cool Herbal Herbal Tea by A.C.
11 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 296,67€ per kg -
Vendor:A.C. Perch's ThehandelGreen Rhubarb – Tea in a bag
Green Rhubarb – Green Tea with Rhubarb – A.C.
9 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 296,67€ per kg -
Vendor:La Perla di TorinoPure Black Truffle
Italian, chocolate truffles, with hazelnut
16 in stockRegular price 12,30€Sale price 12,30€ Regular priceUnit price 61,50€ per kg -
Sold outVendor:GenerousSylvain Speculoos – Gluten-free Speculoos
Sylvain Speculoos – Generous round speculoos The Sylvain…
Regular price 5,80€Sale price 5,80€ Regular priceUnit price 58,00€ per kg -
Sold outVendor:Rue TraversetteLentil Salad in a Jar
Lentil Salad with Carrots in a Jar
Regular price 4,25€Sale price 4,25€ Regular priceUnit price 19,32€ per kg -
Sold outVendor:GalvaninaOrganic Peach Iced Tea
Galvanina Organic Peach Iced Tea – Refreshment with Italian Flair…
Regular price 3,40€Sale price 3,40€ Regular priceUnit price 9,58€ per l -
Vendor:Mandrile MelisCuneesi Pistachio – 5 pcs.
Cuneesi, from Piedmont, Italy
20 in stockRegular price 5,70€Sale price 5,70€ Regular priceUnit price 57,00€ per kg -
NewVendor:Berger ConfiserieOrganic Whole Milk Chocolate with Roasted Hazelnuts
Milk chocolate, gift set, with hazelnut
Only 1 leftRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 78,00€ per kg -
Vendor:Berger ConfiserieWhole milk with raspberry pieces
Whole milk chocolate, gift set, with nuts, from Austria
11 in stockRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 86,67€ per kg -
Sold outVendor:Berger ConfiserieMarc de Champagne Rose filled
White chocolate, gift set, with nut
Regular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 78,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasApricot Ginger Mint Fruit Spread
Alpe Pragas – Apricot Ginger Mint – Fruit Spread Alpe Pragas…
21 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Alpe PragasWeirouge Apple with Rose – Fruit Spread
Alpe Pragas Limited Edition: Fruit Spread with Weirouge Apple and…
8 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 40,45€ per kg -
Sold outVendor:Antonio Viani ImporteGazpacho – Vegetable soup
Gazpacho – Spanish Vegetable Soup – 720ml Gazpacho is a…
Regular price 6,50€Sale price 6,50€ Regular priceUnit price 9,03€ per l -
Vendor:Alain MilliatRaspberry Mecker – Extra Jam
Alain Milliat – Meeker Raspberry Extra Jam – 300g The…
16 in stockRegular price 7,90€Sale price 7,90€ Regular priceUnit price 26,33€ per kg -
Vendor:D.BarberoGianduiotti 100g – Hazelnut Nougat
Italian, Chocolates, with Hazelnut
18 in stockRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 78,00€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaMorning Tea N° 24 – 100g
French, Organic Black Tea
5 in stockRegular price 14,90€Sale price 14,90€ Regular priceUnit price 149,00€ per kg -
Vendor:Kusmi TeaSt. Petersburg – 100g
French, organic fruit tea, with bergamot and vanilla
9 in stockRegular price 15,90€Sale price 15,90€ Regular priceUnit price 159,00€ per kg -
Sold outVendor:Kusmi TeaEnglish Breakfast Tea – 100g
French, Organic Black Tea, with Orange
Regular price 14,90€Sale price 14,90€ Regular priceUnit price 149,00€ per kg -
Vendor:Manufaktur UOxtail Soup
My Oxtail Soup - the good canned soup My strongest...
26 in stockRegular price 6,95€Sale price 6,95€ Regular priceUnit price 17,38€ per l -
Vendor:Kusmi TeaRooibos Vanilla Tea – 100g
Kusmi Tea – Rooibos Vanilla Tea – Tin Kusmi Tea Rooibos…
8 in stockRegular price 14,90€Sale price 14,90€ Regular priceUnit price 149,00€ per kg