-
Vendor:Alpe PragasApricot Fruit Spread
Apricot and lemon fruit spread, 75% fruit content, Var. 2
143 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 23,28€ per kg0,00€ -
Vendor:Alpe PragasStrawberry Fruit Spread
Strawberry fruit spread
149 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 23,28€ per kg0,00€ -
Vendor:Chocolat BonnatSelva Maya 75% – Gold Winner 2016
Dark chocolate, from Mexico, 75% cocoa
97 in stockRegular price 10,50€Sale price 10,50€ Regular priceUnit price 105,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatMorenita Mexico 65%
Best chocolate in the world - Morenita 65% The Bonnat chocolate...
111 in stockRegular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 79,50€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatPuerto Cabello 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate - Puerto Cabello 75% Bonnat Chocolate Puerto...
62 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 66,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatTrinite 75% – No Nut Traces
Dark chocolate, 75% cocoa, with nuts
76 in stockRegular price 6,80€Sale price 6,80€ Regular priceUnit price 68,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatCeylan 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate – Ceylan 75% Bonnat Ceylan chocolate is...
48 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 66,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatMilk chocolate
Milk Chocolate by Bonnat – Chocolat au Lait – 100g The Bonnat…
91 in stockRegular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 79,50€ per kg -
Vendor:Alpe PragasSour Cherry Fruit Spread
Cherry and Rose Fruit Spread, 75% Fruit Content
53 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg0,00€ -
Vendor:Chocolat BonnatMadagascar 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate – Madagascar 75% Bonnat's Madagascar chocolate…
83 in stockRegular price 6,80€Sale price 6,80€ Regular priceUnit price 68,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasOrange Fruit Spread
Orange & Lemon Fruit Spread, 75% Fruit Content
39 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg0,00€ -
Vendor:Alpe PragasBlueberry Fruit Spread
Blueberry and Lemon Fruit Spread, 75% Fruit Content
37 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 25,97€ per kg0,00€ -
Vendor:Chocolat BonnatCote d Ivoire 75% – no nut traces
Côte d'Ivoire – Chocolate without nut traces – 100g The Bonnat…
85 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 66,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatAlto Piura – Peru 75%
Bonnat Chocolate – Alto Piura – 75% Cacao Content The Bonnat…
13 in stockRegular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 89,50€ per kg -
Vendor:Alpe PragasRaspberry Rhubarb Fruit Spread
Raspberry and Lemon Fruit Spread, from South Tyrol
20 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatHacienda El Rosario 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate - Hacienda El Rosario 75% The Bonnat chocolate...
74 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 66,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatEquateur 75% – Dark Chocolate
Bonnat Equateur 75% – Dark Chocolate without nut traces The…
53 in stockRegular price 6,60€Sale price 6,60€ Regular priceUnit price 66,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatCacao Cusco 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate - Cacao Cusco 75% Bonnat Cacao Chocolate...
8 in stockRegular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 89,50€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatCacao Real del Xoconuzco 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate – Cacao Real del Xoconuzco 75% The Bonnat…
Only 2 leftRegular price 10,50€Sale price 10,50€ Regular priceUnit price 105,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasGreen Gooseberry Fruit Spread
Nut Fruit Spread, 75% Fruit Content
29 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg0,00€ -
Vendor:Chocolat BonnatMaragnan 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate – Maragnan 75% Bonnat Maragnan chocolate is…
16 in stockRegular price 10,50€Sale price 10,50€ Regular priceUnit price 105,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatLos Colorados 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate - Los Colorados 75% Bonnat Chocolate Los...
12 in stockRegular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 89,50€ per kg -
Vendor:Alpe PragasBlackcurrant
Lemon and currant spread from South Tyrol
28 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Alpe PragasVinschgau Apricot Fruit Spread
Limited Edition 03 by Alpe Pragas Alpe Pragas turns juicy...
51 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 40,45€ per kg