-
Vendor:Chocolat BonnatMadre de Dios 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate – Madre de Dios 75% The Bonnat chocolate Madre...
17 in stockRegular price 10,50€Sale price 10,50€ Regular priceUnit price 105,00€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatDos Cielos – Colombia 65%
Milk Chocolate, 65% Cocoa, 100g
27 in stockRegular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 89,50€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatMana - Philippines 65%
Discover Bonnat Mana chocolate with cocoa beans from the...
8 in stockRegular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 79,50€ per kg -
Vendor:Alpe PragasPeach Fruit Spread
Enjoy Alpe Pragas Peach Fruit Spread with 75%…
Only 4 leftRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Erich StekovicsMieze Schindler - Strawberry Fruit Spread
Austrian, jam, made from strawberries
99 in stockRegular price 12,50€Sale price 12,50€ Regular priceUnit price 62,50€ per kg -
Vendor:Alpe PragasApricot – finely sieved
Alpe Pragas – Apricot finely puréed – Fruit Spread Alpe Pragas…
19 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 26,57€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatPorcelana 75% – Dark Chocolate
Bonnat Chocolate – Porcelana 75% The Bonnat Porcelana chocolate…
15 in stockRegular price 10,50€Sale price 10,50€ Regular priceUnit price 105,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasRedcurrant Fruit Spread
Currant and nut fruit spread, 75% fruit content
19 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg0,00€ -
Vendor:Chocolat BonnatLes Sirènes – Philippines 75%
dark chocolate, 75% cocoa, 100g
27 in stockRegular price 11,50€Sale price 11,50€ Regular priceUnit price 115,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasRaspberry Fruit Spread
Raspberry and Nut Fruit Spread, 75% Fruit Content
48 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 25,97€ per kg0,00€ -
Vendor:Alpe PragasRaspberry – finely sieved
Italian, jam, made from raspberry and lemon
18 in stockRegular price 8,90€Sale price 8,90€ Regular priceUnit price 26,57€ per kg -
Vendor:Erich StekovicsApricot Fruit Spread
Austrian, apricot jam
76 in stockRegular price 8,40€Sale price 8,40€ Regular priceUnit price 42,00€ per kg -
Vendor:MathezFancy Truffles – 500g
Mathez Truffles - Truffes Fantaisie - golden tin The Mathez...
154 in stockRegular price 16,90€Sale price 16,90€ Regular priceUnit price 33,80€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatHaiti 75% – Dark Chocolate
Dark chocolate, 75% cocoa, Bean-to-Bar
10 in stockRegular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 89,50€ per kg -
Sold outVendor:Chocolat BonnatGiants of the Mist - Uganda 75%
Bonnat Chocolate – Géants des Brumes – Uganda 75% – 100g The new…
Regular price 10,90€Sale price 10,90€ Regular priceUnit price 109,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasWild Berry Fruit Spread
Alpe Pragas - Forest Fruit Spread with 75% Fruit Content...
42 in stockRegular price From 3,90€Sale price From 3,90€ Regular priceUnit price 25,97€ per kg0,00€ -
Vendor:Chocolat BonnatGrand'Anse – Haiti 65%
Be tempted by Bonnat Grand Anse chocolate with...
27 in stockRegular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 79,50€ per kg -
Vendor:MathezTruffle Fantasy – 250g
Mathez Truffles - Truffes Fantaisie - Golden Ballotins Mathez...
25 in stockRegular price 9,20€Sale price 9,20€ Regular priceUnit price 36,80€ per kg -
Vendor:Alpe PragasBlackberry Fruit Spread
Lemon and blackberry fruit spread, from South Tyrol
13 in stockRegular price 8,50€Sale price 8,50€ Regular priceUnit price 25,37€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatChuao 75% – Dark Chocolate
Dark chocolate, from Venezuela, 75% cocoa, bean-to-bar
20 in stockRegular price 10,50€Sale price 10,50€ Regular priceUnit price 105,00€ per kg -
Vendor:Alpe PragasPlum Fruit Spread
Lemon and plum fruit spread, from South Tyrol
12 in stockRegular price 7,80€Sale price 7,80€ Regular priceUnit price 23,28€ per kg -
Vendor:Chocolat BonnatHazelnut Praline Milk 55%
Bonnat Milk Chocolate with Hazelnut Praline – Milk chocolate with…
15 in stockRegular price 7,95€Sale price 7,95€ Regular priceUnit price 79,50€ per kg -
Vendor:La QuiberonnaiseBreton Fish Soup
French Sardines, in white wine, with fennel and garlic
29 in stockRegular price 5,90€Sale price 5,90€ Regular priceUnit price 13,88€ per l -
Vendor:Chocolat BonnatMilk Chocolate with Almonds
Bonnat Chocolate – Milk Chocolate with Almonds – 100g The Bonnat…
24 in stockRegular price 8,95€Sale price 8,95€ Regular priceUnit price 89,50€ per kg